Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

Remont to złożony proces, składający się z kilku etapów. Wymaga podjęcia szeregu decyzji – począwszy od wyboru odpowiedniego projektu, poprzez wybór materiałów, ekipy remontowej, aż po sposób realizacji.

Poniżej kilka wskazówek na co zwrócić uwagę planując remont mieszkania, biura lub domu.

Jedną z pierwszych, najważniejszych decyzji przed którą stoi inwestor to wybór odpowiedniego projektu. Musi być on dobrze przemyślany, precyzyjny i czytelny. Warto zastanowić się w pierwszej kolejności nad rozkładem przestrzeni i ewentualnymi zmianami, które będą skutkowały burzeniem lub przesuwaniem ścian.

Kolejnym krokiem jest wybór odpowiednich materiałów – farb, gładzi, tynków, podłóg czy też płytek. To ważne decyzje – z jednej strony dotyczące jakości i trwałości wybranych materiałów, a z drugiej strony dotyczące ich wyglądu. Każda z tych kwestii ma bezpośredni wpływ na ogólny, finalny wygląd wnętrza oraz jego charakter i estetykę.

Przystępując do realizacji remontu warto rozważyć zatrudnienie kierownika budowy, który będzie nadzorował cały proces i ułatwi podejmowanie wielu de cyzji w trakcie realizacji remontu. To osoba, która posiada specjalistyczną wiedzę i doświadczenie, nadzoruje proces remontowy od początku do końca i dba o jego realizację zgodnie z wytycznymi i potrzebami inwestora. Posiadanie kierownika budowy pozwala inwestorom zaoszczędzić czas i pieniądze, gdyż pozwala uniknąć wielu nietrafionych decyzji remontowych oraz ich ewentualnych negatywnych skutków wynikających z konieczności poprawiania prac. Daje także gwarancję realizacji prac zgodnie z projektem, bez konieczności ciągłego nadzoru ze strony inwestora. Jest osobą kontaktową dla inwestora i źródłem wszelkich informacji związanych z całym procesem.

Nasza firma posiada bogate doświadczenie w nadzorze nad różnorodnymi remontami i współpracuje z wykwalifikowanymi i doświadczonymi kierownikami budowy.