Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

remonty

precyzja i doskonałość

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych Klientów. Cechuje nas precyzja i dokładność. Pracujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku.
łazienki

prywatna strefa relaxu

Jesteśmy przekonani, że łazienka to bardzo ważna część domu i wszystko w niej powinno być wykonane perfekcyjnie i zgodnie z oczekiwaniami Klienta. Wykonujemy całościowe remonty łazienek. Mamy wykwalifikowany zespół zajmujący się: układaniem płytek, wyrównywaniem ścian, kładzeniem gładzi, montażem podgrzewania podłogowego, jak i wielu innych czynności koniecznych do realizacji podczas prac remontowych. Nasi projektanci zaprojektują łazienkę od podstaw.

kuchnie

Serce twojego domu

Kuchnia to serce domu. Realizujemy kompleksowe remonty i zabudowy kuchni. Nasi projektanci projektują praktyczne i piękne kuchnie. Posiadamy własną stolarnię, dlatego jesteśmy wstanie zrobić każdą zabudowę kuchenną od podstaw. Wykorzystujemy najlepsze płyty meblowe dostępne na rynku. Pracujemy na okuciach najlepszych firm na rynku: Bloom, Hettich, Peka. Podczas realizacji kuchni bardzo ważną kwestią jest wybór odpowiednich szuflad, frontów czy też blatów - we wszystkim doradzamy naszym Klientom, tak aby każda zrealizowana kuchnia była bardzo funkcjonalna jednocześnie ładna i przyjazna jej użytkownikom.

remonty kompleksowe

Stworzymy idealną przestrzeń

Wykonujemy kompleksowe remonty i wykończenia pod klucz. Naszą dewizą jest 100% zadowolenie Klientów z naszych usług. Jesteśmy elastyczny w zakresie każdej możliwej do wykonania zmiany podczas prac remontowych. Nasi specjaliści doradzają naszym klientom na każdym etapie realizacji prac. Klient nie musi się o nic martwić, my zrealizujemy wszystkie czynności od A-Z, zgodnie z otrzymanymi wytycznymi.

fakty

LAT ISTNIENIA FIRMY B&J 0
PROFESJONALISTÓW W ZESPOLE 0
NIEDOTRZYMANYCH TERMINÓW 0
ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ 0

nasi partnerzy

skontaktuj się

Kierujemy się zasadą, że prace remontowe powinny być realizowane przez niezawodnych profesjonalistów od początku do końca. Jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy, napisz lub zadzwoń.

znajdź nas

Chcesz zrealizować remont kompleksowy, wyremontować jedno pomieszczenie bądź masz biuro do remontu? Wybierając naszą ofertę na remonty i wykończenia wnętrz, pokażemy jak wykorzystać każdy metr kwadratowy jego powierzchni.