Weiss Architecture Studio

Quis autem vel eum iure reprehenderit qui in ea voluptate velit esse quam nihil molestiae lorem.

o-nas

Profesjonalizm i doświadczenie

Dlaczego my? B&J Home Design jest firmą istniejącą od 2010 roku. Mamy duże doświadczenie w dziedzinie budownictwa oraz branży remontowej. Dotychczas wykonaliśmy kilkaset remontów i budów.

Gwarantujemy, że wszystkie prace są przeprowadzane zgodnie ze sztuką budowlaną i z zachowaniem przepisów prawa. Ponadto, do realizacji projektów wykorzystujemy materiały i elementy wyposażenia znanych i cenionych firm, które cechują się wysoką jakością i trwałością. Wiemy, że tylko precyzyjnie dobrana chemia budowlana daje gwarancję trwałości wykonywanych prac. Nasi pracownicy są wykwalifikowani w dziedzinie budownictwa i posiadają duże doświadczenie w pracach wykończeniowych. Szczególnie zwracamy uwagę na czystość prac i zabezpieczenie powierzchni podczas remontu.

stolarnia

REalizujemy wielkie pomysły

Posiadamy własną stolarnię, dzięki czemu mamy możliwość realizacji różnych zamówień i wykonania wszystkich rodzajów mebli w odpowiednich wymiarach. To pozwala nam sprostać oczekiwaniom nawet najbardziej wymagających Klientów, bez marnowania czasu i pieniędzy w poszukiwaniu odpowiednich mebli.

architekci

ZDETERMINOWANi, BY ODNIEŚĆ SUKCES

Współpracujemy z najlepszymi architektami. Nasze projekty są oryginalne oraz nowoczesne. Poszukując najbardziej optymalnych rozwiązań dla danego wnętrza z wielką starannością dobieramy nowoczesne i praktyczne elementy wyposażenia wnętrz, jak np. kabiny prysznicowe, wanny, baterie, płytki, lustra łazienkowe, panele podłogowe deski czy też drzwi. Jeśli zaistnieje taka potrzeba, wspólnie z Klientami jeździmy po sklepach, żeby doradzić w zakupach podczas urządzania wnętrz.

dobór materiałów

KSZTAŁTUJemy ŚWIAT

Naszym nadrzędnym celem jest zadowolenie naszych Klientów, dlatego jesteśmy precyzyjni i dokładni. Pracujemy na najlepszych materiałach dostępnych na rynku. Ustalony z Klientem termin realizacji prac jest dla nas bardzo ważny. Szanujemy czas i pieniądze naszych Klientów.

fakty

LAT ISTNIENIA FIRMY B&J 0
PROFESJONALISTÓW W ZESPOLE 0
NIEDOTRZYMANYCH TERMINÓW 0
ZREALIZOWANYCH ZLECEŃ 0

nasi partnerzy

skontaktuj się

Kierujemy się zasadą, że prace remontowe powinny być realizowane przez niezawodnych profesjonalistów od początku do końca. Jeśli chcesz poznać szczegóły współpracy, napisz lub zadzwoń.

znajdź nas

Chcesz zrealizcować remont kompleksowy, bądź jedno pomieszczenie, masz biuro do remontu? Opierając naszą ofertę na remonty i wykończenia wnętrz, pokażemy jak wykorzystać każdy metr kwadratowy jego powierzchni.